עיצוב פנים בתים קטנים

עודכן: 14 במאי 2020


האם אתם גרים בבית קטן יחסית ומחפשים אדריכלים מומלצים לעיצוב הנכס? ודאי תשמחו לדעת כי בסטודיו של פזית חזיז מציעים שירות ייחודי של עיצוב פנים בתים קטנים בהתאמה אישית מלאה למאפייני הדיירים ולצרכיהם. אם החלטתם לשפץ את הבית הקטן שלכם או אם רכשתם בית קטן למגורים או לצרכי השקעה, מומלץ להגיע לפגישת ייעוץ בסטודיו של פזית חזיז. הסטודיו מציע פתרונות חדשניים ויצירתיים לכל תקציב לשיפוץ דירה או בית פרטי.


עיצוב פנים בתים קטנים


עיצוב פנים יעיל ושימושי


חשוב להדגיש כי עיצוב פנים בתים קטנים דורש פתרונות מתקדמים ויצירתיים, מאחר שיש לנצל ביעילות את חללי הנכס. בבית קטן אין להעמיס פריטים רבים, כדי ליצור אווירה של חללים גדולים ומרווחים ולאפשר מרחב מחיה לדיירים. לכן, בסטודיו של פזית חזיז מקפידים על אפיון הלקוח ועל הבנת אורח חייו וסגנון חייו. לאחר ביקור בנכס ופגישה עם הלקוח, צוות הסטודיו מציע תכנית עיצוב פנים בהתאמה מלאה למגבלות הידועות מראש כמו תקציב לשיפוץ דירה, מידות הנכס, אורח החיים, מאפייני הדיירים וכיוצא בזה.


חבילת תכנון של עיצוב פנים בתים קטנים


מדוע לבזבז זמן על חיפוש אדריכלים מומלצים ולרוץ מפגישה לפגישה כאשר בסטודיו של פזית חזיז ניתן לקבל מענה מושלם ומקצועי לצרכי עיצוב הפנים? בסטודיו של פזית חזיז כל לקוח מקבל מעטפת שירותי עיצוב מותאמת אישית, המאפשרת לו ליהנות משירות ברמה הגבוהה ביותר. השירות כולל בין היתר הדמיות מחשב בטכנולוגיית D4 על מנת לאפשר ללקוח לראות את עיצוב הבית מראש.  

   

חבילת עיצוב פנים בתים קטנים כוללת חלוקה נכונה של הנכס, לרבות תכנון מטבח בהתאמה אישית תוך ניצול מיטבי של שטח המטבח,למרות מגבלות השטח, בחירת תאורה נכונה לבית קטן, בחירה של גוונים לקירות, ריצוף, חיפויים, תכנון של חדרי שירותים ורחצה, עיצוב פנים חדר השינה והסלון ועוד. התכנון מבוסס על מגבלות התקציב של הלקוח, על מידות הנכס, על הטעם האישי של הדיירים ועל מאפייניהם. כדאי לדעת כי חבילת תכנון לעיצוב פנים של בתים קטנים מאפשרת ללקוח ליהנות מבית מעוצב ומתוכנן במקצועיות, ומניצול מיטבי של חללי הנכס היוצר מגורים נוחים ושימוש יעיל בכל חלקי הבית.


13 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול