פרוגרמה אדריכלית – איך היא תעזור לכם לקצר את תכנון הבית במספר חודשים…

עודכן: 14 במאי 2020

פרוגרמה אדריכלית היום אני רוצה ללמד אתכם איך אתם יכולים לקצר את תהליך התכנון ולחסוך חודשים שלמים של תסכול זמן וכסף בעזרת פרוגרמה אדריכלית.


פרוגרמה אדריכלית

אני מאמינה שאם תקדישו זמן ותכינו פרוגרמה תכנונית איכותית לפני שתתחילו לתכנן את הבית עם האדריכלית אתם תוכלו לקצר את זמן התכנון בחודשים רבים. מניסיוני האישי ככל שזוגות מגיעים מגובשים יותר לגביי החלומות שלהם והאפשריות התכנון נעשה מהיר פשוט וקל.


אז מהי פרוגרמה תיכנונית?


 פרוגרמה תכנונית היא כלי עזר שאוסף את החלומות המשותפים שלכם וזכיות הבנייה על קרקע למקשה אחת שתאפשר להתחיל בגיבוש הרעיונות ליצירת הבית. פרוגרמה תכנונית עוזרת לכם להגיע מגובשים יותר לתהליך התכנון פרוגרמה תכנונית טובה חשוב שתכיל את כל החלומות שלכם – הריי בית לא בונים כל יום ולכן אני מציעה שכל אחד מכם ביחד או לחוד יישב עם עצמו ויכין רשימה של כל הדברים שהוא היה רוצה בבית החדש , זה יכול להיות פונקציות שחסרות לכם היום או רעיונות יפים שראיתם אצל חברים או בקטלוג והייתם רוצים לאמץ לעצמכם.


פרוגרמה אדריכלית

 אז איך מתחילים?


 מתחילים לחלום ולקבל השראה - היכנסו לאתר http://www.houzz.com/ זהו אתר מדהים שמכיל עשרות אלפי רעיונות לבתים כולל רעיונות לפנים וחוץ והכל לפי נושאים וסגנונות עיצוב. קבלו השראה מקטלוגים או סתם משיטוט באינטרנט ,קבלו השראה מבתים של חברים או משפחה. השתדלו לאסוף את כל מה שאתם רואים ולשמור בתיקיה מסודרת במחשב- חשוב!!!


פרוגרמה אדריכלית


להכין רשימה מסודרת של כל הפונקציות בבית החדש


 1. מטבח

 2. סלון

 3. פינת אוכל

 4. יחידת הורים

 5. חדרי הילדים

 6. שירותי אורחים

 7. חדרי רחצה

 8. פינת משפחה

 9. החצר

 10. חדר כביסה

 11. פינת עבודה

 12. מדרגות

 13. מחסן

 14. בריכת שחייה

 15. הכניסה לבית


לפרט בכל פונקציה מה הייתם רוצים ומה הכי חשוב לכם , וחשוב לא פחות לפרט את כל אותם דברים שלא הייתם רוצים בשום אופן בביתכם החדש. בנוסף שבו עם הילדים תשאלו גם אותם מה החלום שלהם ומה הם היו רוצים בבית החדש הריי חשוב לכם שגם הם יהנו יגשימו חלום…


פרוגרמה אדריכלית

ויתורים


לאחר שתקבלו השראה ותגבשו כיוון מסודר של כל מה שאתם רוצים ולא רוצים אתם מכינים רשימה של דברים שהייתם מוכנים לוותר עליהם בבית במידה ומאיזה שהיא סיבה לא יתאפשר לשלב אותם בתכנון.697 צפיות0 תגובות